SaŠa KaPoR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SaŠa KaPoR

Sasa Kapor
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Intervju za PRESS!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Adminka ~ Nevena 98
Admin
Admin
Adminka ~ Nevena 98


Broj poruka : 907
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 26

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 3:31 pm

ŽELIM DUET SA MARIJOM ŠERIFOVIĆ

Kad su videli da sam dobio više od 100.000 glasova, drugari su mi rekli da se kandidujem za predsednika, jer sam osvojio više od nekih političara. Politika me ne zanima, hoću pobedu u „Zvezdama Granda"

Saša Kapor (23) pobedio je preksinoć u baražu i vratio se u dalje takmičenje za ovogodišnje „Zvezde Granda". Mladi beogradski pevač tokom emisije osvojio je neverovatnih 100.540 glasova, od ukupno 300.000, koliko je dobilo šest takmičara u baražu.

Kapor, koga su fanovi već počeli da porede sa Tošetom Proeskim, za Press kaže da je i sam iznenađen osvojenim brojem glasova i navodi da mu prijatelji već poručuju da je popularniji od pojedinih srpskih političara:

- Moj cimer, kolega i drugar Milene Ćeranić mi je rekao: „Je..m ti sunce, ti si popularniji od nekih političara." Kada je u novinama video tabelu u kojoj sam procentualno vodio i bio favorit za pobedu u baražu, rekao mi je: „Možeš ‘ladno da se kandiduješ za predsednika!" Bilo mi je smešno, jer me politika uopšte ne zanima, a priznajem da sam iznenađen brojem glasova koje sam dobio.

Koji je vaš recept za veliki uspeh i jeste li na bilo koji način organizovali glasače?
-Ljuti sam protivnik svih vrsta lobiranja i nameštaljki. Volim fer-plej i nikome nikada nisam rekao da glasa za mene. Svestan sam da sam popularan, jer na Fejsbuku imam 10.000 prijatelja i uskoro ću morati da otvorim još jedan profil.

Imate li objašnjenje kako ste pored tolike popularnosti ipak ispali pre nekoliko nedelja?
- Iako mi je bilo krivo kada sam ispao, nikada nisam posumnjao u regularnost takmičenja, niti izgubio nadu da ću se vratiti. Moji bližnji, okolina i fanovi, kao i ja sam, bili smo iznenađeni kada sam ispao, a to se desilo verovatno zbog toga što su moji poštovaoci bili opušteniji i nisu slali dozvoljenih pet + jedan glas nego samo po jedan ili dva glasa u nadi da sam siguran. U baražu smo svi dali maksimum.

Koliko vam znače pohvale koje ste dobili od Saše Matića, Maje Odžaklijevske i Bokija Miloševića?
- Obrazi su mi neverovatno goreli kada me je tako veliki pevač kao Saša pohvalio i beskrajno sam mu zahvalan na lepim rečima. Gotovo svi pevači koji su sedeli u žiriju su me hvalili u emisijama, ali i posle njih, što mi veoma prija kao mladom pevaču.

Koje ambicije imate u daljoj karijeri?
- Moje ambicije su bile da uđem u top 12 „Zvezda Granda", a sada bih slagao kada bih rekao da ne bih voleo i da pobedim. Želim da se bavim pevanjem, jer je muzika moj život, a materijalna bogatstva mi nisu prioritet. Popularnost mi godi, ali ne po svaku cenu.

Želite li da sa nekim od starijih pevača ili kolega iz „ZG" snimite duetsku pesmu?
- Moja želja je da snimim duet sa Marijom Šerifović, jer mislim da bi nam se glasovi uklopili. Bilo je priča o snimanju dueta sa Anom Kokić, ali o tome će odlučiti u „Grandu".

Mediji su vas spajali sa koleginicom Milenom Ćeranić. Imate li devojku?
- Pominjali su da smo Milena i ja u vezi samo zato što se nas dvoje odranije poznajemo. Milena je devojka mog druga i imamo zajedničke prijatelje. A možda i zato što nemam devojku, pa su sa nekim morali da me spoje.
Nazad na vrh Ići dole
https://sasa-kapor.forumsr.com
Kitty
Tek si čuo/la za Zvezde Granda
Tek si čuo/la za Zvezde Granda
Kitty


Broj poruka : 25
Datum upisa : 05.07.2009
Godina : 31

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimeNed Jul 05, 2009 6:25 pm

Oho,pazi ti njega :p a kad je bilo to?
Nazad na vrh Ići dole
Adminka ~ Nevena 98
Admin
Admin
Adminka ~ Nevena 98


Broj poruka : 907
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 26

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimeUto Jul 07, 2009 11:33 am

Za vreme takmičenja Smile možda malo pre top 12
Nazad na vrh Ići dole
https://sasa-kapor.forumsr.com
Magdalena 7
Odlaziš u studio da bi gledao/la Zvezde Granda
Odlaziš u studio da bi gledao/la Zvezde Granda
Magdalena 7


Broj poruka : 337
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 1:39 pm

Slatkiš naš... I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sale mi te volimo!
Tek si čuo/la za Zvezde Granda
Tek si čuo/la za Zvezde Granda
Sale mi te volimo!


Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 33
Lokacija : Nis

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 3:29 pm

Sa tolikim brojem glasova u barazu,nije mi jasno kako nije pobedio u finalu.
Mada ne mora da znaci da ce Darko da bude najpopularniji,cak sam siguran da nece.
Nazad na vrh Ići dole
Magdalena 7
Odlaziš u studio da bi gledao/la Zvezde Granda
Odlaziš u studio da bi gledao/la Zvezde Granda
Magdalena 7


Broj poruka : 337
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 3:31 pm

Da, i ja mislim da on neće biti najpopularniji.... Bit će Sale, naravno...
Nazad na vrh Ići dole
*J*e*L*e*N*a*
Moderator
Moderator
*J*e*L*e*N*a*


Broj poruka : 223
Datum upisa : 21.06.2009

Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitimePet Avg 28, 2009 5:02 pm

Magdalena 7 ::
Da, i ja mislim da on neće biti najpopularniji.... Bit će Sale, naravno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju za PRESS!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za PRESS!!!   Intervju za PRESS!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju za PRESS!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju za ALO!!
» Intervju za SKANDAL!
» Intervju za SVET!!!
» Intervju za Zdravlje i lepotu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SaŠa KaPoR :: Saša Kapor :: Saša Kapor u novinama...-
Skoči na: