SaŠa KaPoR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SaŠa KaPoR

Sasa Kapor
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Intervju za ALO!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Adminka ~ Nevena 98
Admin
Admin
Adminka ~ Nevena 98


Broj poruka : 907
Datum upisa : 13.01.2009
Godina : 26

Intervju za ALO!! Empty
PočaljiNaslov: Intervju za ALO!!   Intervju za ALO!! Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 3:32 pm

Saša Kapor govori za Alo! o potresnom susretu sa majkom posle četiri godine
Plakali smo oboje!
Subota - 09.05.2009
Posle četiri godine, koliko je prošlo otkad se Saša Kapor (24), takmičar u serijalu „Zvezde Granda“, odrekao svoje majke, njih dvoje su se pomirili i rešili da pokušaju da povrate dobar odnos. Susret je bio veoma dirljiv, a zabeležile su ga i kamere TV „Pink“.

- Na dan emisije stigla mi je poruka da je u Beogradu i da će doći u studio. Nisam se obazirao na to. Međutim, zaista, ona se i pojavila na snimanju. Taj prvi pogled ne mogu da opišem. Bila je to bura emocija. Ceo život mi se vrteo po glavi. Suze su navirale. - započinje svoju ispovest Kapor.
Njegov otac Nenad je nakon mučnog razvoda od Razije sa kojom je živeo u Tuzli dobio starateljsku ulogu nad Sašom, dok je njegov stariji brat Aleksandro (27) pripao majci, koja se kasnije udala za drugog čoveka i preselila se u Švedsku, gde je rodila još jednu ćerku.
- Tačno je ono što je pisalo po novinama da sam se osećao manje voljenim od strane svoje majke jer je njen odnos bio drugačiji prema bratu i polusestri. Sve je to veoma bolno i zato mi je teško da o tome pričam - nastavlja pevač i dodaje da će dati sve od sebe da popravi odnos sa majkom, a priznaje i da mu je majčinska ljubav veoma nedostajala.

- Ipak, moram da kažem, moj otac je moj otac. On mi je dao sve i on se ne može porediti ni sa kim. Još jednom napominjem da on nije uticao nikada na mene. Odluka da ne kontaktiram sa majkom je bila samo moja. Dokaz je i to što njih dvoje nikada nisu trajno prekinuli kontakt - dodaje još Kapor.
Mladi pevač kaže da je Razija stalno pokušavala da stupi u kontakt sa njim putem telefona, ali je on odbijao pozive.
- Ipak je ovo drugačije, kada je došla u Beograd. Nakon emisije smo otišli na „Akapulko“, pa u jedan restoran gde smo večerali. Dugo smo pričali i emocije su navirale. Plakali smo oboje, jer je to bilo neminovno. Nismo pričali o stvarima iz prošlosti, već samo o aktuelnim dešavanjima i budućnosti. Mislim da ćemo nastaviti sa kontaktima i da to više ništa neće prekinuti - zaključuje Saša.
Nazad na vrh Ići dole
https://sasa-kapor.forumsr.com
Magdalena 7
Odlaziš u studio da bi gledao/la Zvezde Granda
Odlaziš u studio da bi gledao/la Zvezde Granda
Magdalena 7


Broj poruka : 337
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 33

Intervju za ALO!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za ALO!!   Intervju za ALO!! Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 1:41 pm

I meni su suze navrle na oči...
Nazad na vrh Ići dole
Sale mi te volimo!
Tek si čuo/la za Zvezde Granda
Tek si čuo/la za Zvezde Granda
Sale mi te volimo!


Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 33
Lokacija : Nis

Intervju za ALO!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za ALO!!   Intervju za ALO!! Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 3:05 pm

Nije lako u takvim trenucima....
Nazad na vrh Ići dole
*J*e*L*e*N*a*
Moderator
Moderator
*J*e*L*e*N*a*


Broj poruka : 223
Datum upisa : 21.06.2009

Intervju za ALO!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za ALO!!   Intervju za ALO!! Icon_minitimePet Avg 28, 2009 5:04 pm

Magdalena 7 ::
I meni su suze navrle na oči...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju za ALO!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju za ALO!!   Intervju za ALO!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju za ALO!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju za SKANDAL!
» Intervju za SVET!!!
» Intervju za PRESS!!!
» Intervju za Zdravlje i lepotu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SaŠa KaPoR :: Saša Kapor :: Saša Kapor u novinama...-
Skoči na: